.

.

New
Gürültüsüz Taşınabilir teleskopik Elektrikli Ayakkabı Kurutma makinesi, eldiven Kurutma cihazı, Koku ortadan kaldırmak, bakteri, kalıp, Deodorant (220 V)

Gürültüsüz Taşınabilir teleskopik Elektrikli Ayakkabı Kurutma makinesi, eldiven Kurutma cihazı, Koku ortadan kaldırmak, bakteri, kalıp, Deodorant (220 V)

₺ 13.36
₺ 16.29

Ürün figürü
Varlıkta

anma Gerilimi : 220 Vanma Frekansı : 60 Hzgüç Oylaması : 15 Wözellikleri : 1. Ideal malzeme dahil türlerinin çoğu için deri, PVC, kauçuk, neopren, tuval, sentetikler, bez, polar, keçe, mikro ve tüm modern kumaşlar.2. The DX bakterileri önlemek yardımcı olur, mantar, neden ve küf kokuları ve sonunda malzemeler bozulmasına yol açar.3. Enjoy sıcak, kuru, rahat çizmeler ve eldiven ile hiçbir sertlik, hiçbir büzülme ve hiçbir hasar olursa olsun.4.360 derece tüm yuvarlak isı! dikey ve yatay hava-delikleri kabine ısı dağılımını sağlamak için!applance kullanın : 1. bağlantı için 220 V sadece.2. bir elektrik prizine takın sonra, ışık yaktı cihaz başlar giydi3. Basın zaman düğmesi, senin ayakkabı nem kurutma göre zaman seçin.4. Put cihazın içinde ayakkabı, normalde sürer bir saat ya da öylesine, kuruması için şiddetli ıslak ayakkabı üç saatten fazla almak (bir bütün gece kurumaya izin)5. The cihazın dahili ısıtma otomatik sabit sıcaklık, ve sıcaklığı 65 ve 80 derece arasında kalır. bu genel ayakkabı malzeme kullanımı için uygundur, ama ayakkabı özel ayakkabı ile kullanmayın6. remove güç fişi hemen sonra kurutmaönlemler : 1. No su ayakkabı cihazı kullanmak için izin verilir2. fokur önlemek için plastik kasa dokunmayın sonra kurutma3. Forbid çocuklar kullanmak için cihaz4. The kablosu bükülmüş olmamalıdır veya cihazın etrafında yara5. kordon ve cihaz ısı kaynaklarından uzak Tutun, sıcak nesneler ve çıplak alevler6. Eğer cihazın, kordon veya fiş hasar olmuştur, cihazın var denetlenir ve ifnecessary yetkili bir tamirci tarafından onarıldı. onarım cihaz yourselt deneyin asla7. The cihaz tamamen soğutulmuş ve sonra korunmuş olmalıdırnakliye : 1. biz genellikle ödeme temizledi sonra 24 saat içinde öğeyi gemi hariç hafta sonu normal durumda.2. Please emin sevkıyat adresi doğru.3. Please nazik yok 1-3 düşük puanlar yurtdışı nakliye neden nakliye gibi birçok faktör tarafından etkilenecektir gümrük işleme, mesaj grev stc.

Ürün verisi

fiş tipi:
CN, Amerika, AB, İngiltere, AU
Tipi:
Ayakkabı Kurutma
Model Numarası:
220V Shoe Dryer
Güç ( W ):
15w
Voltaj ( V ):
220V
Marka Adı:
SerRickDon
Plug:
EU/AU/US/UK Plug
type1:
Electric Shoes Dryer
type2:
shoe deodorizer
type3:
shoe heating device
type4:
shoe sterilizer
type5:
shoe deodorant Machine
Son

Kategorideki diğer ürünler