.

.

New
JOSHNESE Dropship Derin Deniz Balıkçılığı Yem Yüzer Cazibesi Yeni Minnow Üç Tiz Hooks Ile balıkçılık Cazibesi Mücadele + Ücretsiz kargo!

JOSHNESE Dropship Derin Deniz Balıkçılığı Yem Yüzer Cazibesi Yeni Minnow Üç Tiz Hooks Ile balıkçılık Cazibesi Mücadele + Ücretsiz kargo!

₺ 2.49

Ürün figürü
Varlıkta

açıklama : marka yeni ve yüksek kaliteli hafif ve küçük boyutu taşınabilir taşımak için dayanıklı ve pratik vücudun ağırlık merkezini transferi çelik topu vardır, fırlatma kuyruk taşımak, atma mesafesi geliştirmek için. hava duruş kararlı ve pürüzsüz, kar geçmek için kolay değil. tam açı harici ışık yansıtabilir, mükemmel bir ışık kaynaklı balık etkisi yoktur. farklı su koşulları için uygundur. birkaç küçük topu vücut vardır, sürükleyin sesi verilecektir, güçlü bir cazibe balık ABS plastik malzeme yapılmış, güçlü ve güçlü, anti-beat perküsyon, iç kullanım hassas bilyalı test cihazları, azami ölçüde sağlamak için her yem yüzme malzeme : ABS renk : renk A, B renk, renk D, renk F, renk I (isteğe bağlı) uzunluk : 12.5 cm ağırlık : 13.5g kanca boyutu : 6 # özellikler : hafif ve küçük boyutu taşınabilir taşımak için dayanıklı ve pratik tam açı harici ışık yansıtabilir farklı su koşulları için uygun güçlü cazibe balık paket Içeriği : 1 x Balıkçılık Cazibesi notlar : nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir. sizinki ile detay boyutları karşılaştırın, izin lütfen 1-3 cm hata, nedeniyle manuel ölçüm. kötü geribildirim vermek önce bir mesaj bırakarak lütfen, eğer ürünleri bazı sorunları var. anlamanız için teşekkürler.

Ürün verisi

pozisyon:
Okyanus Tekne Balık,göl
kategori:
sahte Lure
Model Numarası:
YU82
tip:
yapay Bait
Marka Adı:
JOSHNESE
Son

Kategorideki diğer ürünler