.

.

New
Ücretsiz kargo MJ-W6.4-G1/4-6.4 PP Aşınma plakası viraj Plastik hortum bağlayıcı montaj bağlayıcı Dirsek erkek konu meme bağlayıcı

Ücretsiz kargo MJ-W6.4-G1/4-6.4 PP Aşınma plakası viraj Plastik hortum bağlayıcı montaj bağlayıcı Dirsek erkek konu meme bağlayıcı

₺ 9.50
₺ 10.00

Ürün figürü
Varlıkta

dirsek tipi plastik boru bağlantı, hortum konektörü, boru bağlantı parçalarıilaç uygulamaları geniş bir yelpazede için uygundur, gıda ve içecek, laboratuvar, kimyasal işleme ve teslim, ve baskı ve etiketleme.ürün açıklama ve avantajı1. Plastik hortum konnektörleri
2. Hortum konnektörleri
3. PP malzeme
4. Tüm boyut mevcuttur tüm boyut mevcutturtüm boyut verileri için olduğunu lütfen unutmayın küçük diken out çapı. anlamına sürece hortum arası çap yukarıdaki boyutuna benzer olduğunu, daha çalışabilir.
nakliye Terim 1.ÇIN POST AIR MAILilk seçenek olarak, ve tüm ücretsiz kargo terimi dayanmaktadır ÇIN POST HAVA MAIL.
2. işbirliği ekspres şirketi değiştirmek istiyorsanız, lütfen bize bildirin, kargo ücreti yeniden kontrol etmek için böylece.
3. eğer seçilen fazla nakliye maliyeti ödemek olsaydı, biz değiştirmek hakkına sahip teslimat yolu.
4. Tümrusya arkadaşlarödemek gerekir senin bütün adı ve tam adresi ile sipariş edebilirsiniz böylece doğru posta kodu ile kolayca ve hızlı bir şekilde parsel aldı. seçilen en iyi yolu olarak ilk seçenek olarak DHL acil sipariş.
5. Tümbrezilya arkadaşlarfirmanız adı ve adresi sipariş ödemek gerekir, ayrıca Vergi Mükellefi ' ın kayıt numarası ile (ayrıca ülkeniz herhangi yeni kural vardır, ülkenizde olarak lütfen demek), böylece kolayca parsel alabilirsiniz.
6. Tüm müşteri arkadaşlar bilmeli seçtiyseniz DHL DHL hakkında detay bilmek lütfen, eğer DHL ile kabul parsel kural ve pick up etmeyin, daha sonra parsel bize iade edilecektir ama dönüş maliyeti olur, o da sizin sorumluluğundadır olabilir! Lütfen be kaydetti.
7. the toplam ithalat vergisi hariç vergi & herhangi diğer türleri, unutulmamalıdır lütfen. ödeme Dönemi1.Alipayilk seçenek olarak, Diğer vade pls bizimle sohbet. (biz kendi web sitesi).
2. alipay Hariç, dönüşümü müşterinin yan şarj etmektir.

Ürün verisi

tip:
Dirsek
bağlantı:
Flanş
Model Numarası:
MJ-W6.4-G1/4-6.4
şekil:
eşit
malzeme:
Plastik
kafa Kodu:
circle
teknik:
PP
Son

Kategorideki diğer ürünler