.

.

New
Nova 10 adet 0.5mm-2.75mm Küçük Dantel Tığ Hooks Seti Örme İğneler, TPR Yumuşak Kauçuk Kolu, ergonomik Kavrama Araçları Için El Sanatları

Nova 10 adet 0.5mm-2.75mm Küçük Dantel Tığ Hooks Seti Örme İğneler, TPR Yumuşak Kauçuk Kolu, ergonomik Kavrama Araçları Için El Sanatları

₺ 7.00
₺ 7.78

Ürün figürü
Varlıkta

Nova 10 adet 0.5mm-2.75mm Küçük Dantel Tığ Hooks Seti Örme İğneler, TPR Yumuşak Kauçuk Kolu, ergonomik Kavrama Araçları Için El Sanatları 10 adet Tığ Seti. renk kodlu kolları. 10 gelen Boyutları 0.5mm 2.75mm için (0.5mm 0.75mm 1.0mm 1.25mm 1.5mm 1.75mm 2.0mm 2.25mm 2.5mm 2.75mm), toplam yaklaşık 13 cm (5.1 inç) uzun.Olmayan yapışmasını Ergonomik Kavrama yapar tığ kanca uzun süreler için bile kullanımı çok rahat.herhangi bir zanaat sevgilisi için ideal bir hediye. sadece pratik değil, ama çok eğlenceli.kaymaz kolları. hiçbir kötü koku. ücretsiz hediye dahil : 5 Kilitleme Dikiş Marker + 1 plastik iğne ana Özellikleri :   bu tığ seti ana özellikleri şunlardır :
-bir dizi 10 arasında değişen farklı boyutlarda tığ hooks 0.5mm için 2.75mm
-kaymaz yumuşak kauçuk kolları
-renk kodlu kolları-kolayca kullanarak tuttuğunuz ve hangi boyutu görmek için
yazma okumak zorunda kalmadan,her şeyi tutmak nerede olduğunu biliyorum
boyutu açıkça her sap üzerinde yazılı kanca, ve her kolu da renk kodlu. bu doğru seçmek kolay kanca yapar şey hakkında düşünmek için gerek kalmadan bir bakışta.
onlar çok hafif ve kolay kolu. parlak renkli tığ kanca kavrama sadece pratik değil, ama çok eğlenceli. tığ hooks mükemmel ergonomik tasarım elini uygun yapar. onlar kolay kavrama, ve hatta uzun süre kullanımı çok rahat.
fantastik Hediye 
bunlar prim tığ hooks ve çok daha iyi ucuz kanca türleri. onlar ilgilenen herkes için mükemmel bir hediye yapmak sanat ve el sanatları. onlar için yeni tığ olsun, veya deneyimli bir crocheter, bu tığ kanca set içerecektir başlamak için gereken her şeyi ve biraz eğlenmek.
bu Tığ Kanca Farklı Kılan nedir? 
onlar bir premium kalite set en kaliteli alüminyum ve parlak renkli kalıplı ergonomik kolları. bütün set şeffaf durumda geliyor ve tüm tığ kancaları of renk kodlu ve kolay tanımlamak.

Ürün verisi

kullanım:
Nakış
Tipi:
tığ
malzeme:
Paslanmaz Çelik
Color:
Different size different color
Size:
0.5-2.75mm
Langth:
13cm
Material of Handle:
Soft Rubber
Material of Hook:
Aluminum
Package:
packing in an oppbag
Handle:
Ergonomic Grip
Type:
Crochet hook
Use:
Lace crochet hook
Place of Origin:
China (Mainland)
Son

Kategorideki diğer ürünler