.

.

New
Kızılötesi Saç Regrow Lazer Kask Önleyin Kaybı Saç Hızlı Çıkma Erkekler ve Kadınlar Için lazer Tedavisi Anti Saç Dökülmesi Ücretsiz Shippng

Kızılötesi Saç Regrow Lazer Kask Önleyin Kaybı Saç Hızlı Çıkma Erkekler ve Kadınlar Için lazer Tedavisi Anti Saç Dökülmesi Ücretsiz Shippng

₺ 160.99

Ürün figürü
Varlıkta

BM Lazer Teknolojisi Co. ltd uzmanlaşmış bir şirket saling güzellik makine alet ve biz daha fazla yıl için doğrultusunda, daha yıllık tecrübesi var, ürünlerimiz zarif malzemeler yapılmış ve birçok countries'requirements karşılamak amacıyla çeşitli stilleri var.bizim ana ürünleri güzellik makinesi ve aksesuarları, gibi : IPL lazer makinesi ve parçaları. E-ışık makine, lazer dövme kaldırma makinesi aksesuarları, fotoğraf-gençleştirme aksesuarları, ve Şirketleri ile güçlü, makul fiyatlarla, mükemmel hizmet ve şirketlerin uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurmak için, şirket içtenlikle ziyaret etmek hoşgeldiniz yeni ve eski arkadaşlar, çalışma, iş!kızılötesi Saç Regrow Lazer Kask Önleyin Kaybı Saç Hızlı Çıkma Erkekler ve Kadınlar Için lazer Tedavisi Anti Saç Dökülmesi Ücretsiz nakliye nasıl çalışır?
LH80 PRO sunar state-of-the-art düşük seviye lazer tedavisi (DDLT) doğrudan kafa derisi ve saç folikülleri hücre aktivitesini uyarmak ve kan akışını teşvik. bu direkt uyarılması köklerinin sonuçları tüylerin promosyon fonksiyonu :
1. Saç dökülmesi tedavisi, saç bakımı
2. kadınlar için Saç dökülmesi cure
3. Erkek tipi kellik, cure kellik
4. Alopesi tedavisi. avantajları :
1. güvenli bir tedavi Lazer Saç Büyüme makinesi sağlar hangi hiçbir ısıtma etkisi olduğunu, cilde hiçbir zarar ve hiçbir yan etkisi.
2. Our en etkili lazer dalga boyu 678 nm Lazer Cap ile çalışır, hangi Inceltme Saç Tedavisi için etkili klinik olarak kanıtlanmış olmuştur.
3. We garanti hepsi gerçek lazerler, kaliteli lazer diyot etkili tedavi sonucu emin olun.
4. Yüksek yoğunluklu diyot lazer ve iyi hava alabilen tasarım.
5. Derin penetrasyon HBÖ tarafından (düşük seviye lazer) saç restorasyon tedavisi için. kaşıntılı kafa derisi koşulları rahatlatır.
6. Effective ve ağrısız prosedür.

Ürün verisi

Model Numarası:
BM-RG-001
malzeme:
PP
boyut:
19.2*27.5
fonksiyon:
hair regrowth
Son

Kategorideki diğer ürünler