.

.

New
1 skeins Lot x 50g Tıknaz El Kaba Örgü Puanları yün İplik Ordu Yeşil Mavi Bordo Turuncu 821

1 skeins Lot x 50g Tıknaz El Kaba Örgü Puanları yün İplik Ordu Yeşil Mavi Bordo Turuncu 821

₺ 3.94
₺ 4.33

Ürün figürü
Varlıkta

 
    ÖNEMLI NOT : (öğeyi satın almadan önce dikkatlice okuyunuz)biz bulunan Iç Moğolistan, çin (iç alanlar), İç Moğolistan ve öğeleri sevk edilir.
ayrıca hayal çin'den nakliye oranları yüksektir.
biz tüm siparişler Çin Post aracılığıyla gerçek Sevkiyat garanti uluslararası ekonomi nakliye.ve biz en iyi fiyatlar ile en iyi hizmeti vermek için deneyin. biz nakliye hakkında çok yapamaz beri, ve sadece sizin toplam maliyet düşük yapmak için, biz en düşük fiyatlar ile iplikler vermeye çalışın. uluslararası nakliye daha karmaşık nakliye işlemleri gerektirir (iki ülke gümrük gibi, transit istasyonları vb), muhtemelen daha uzun zaman nihai hedefe varmak için öğeler için.
ayrıca, dikkate bu alınız için derecelendirme bırakarak nakliye maliyetleri ve nakliye süresi. yüksek yıldız bırakın eğer biz gerçekten takdir.teklif vermeden önce bu terimleri iyice okuyunuz.biz bize BıRAKMAYıN LÜTFEN BEG 1, 2, 3 veya 4-star Ayrıntılı Satıcı Karnesi çünkü onlar demek " sen memnun, eşitnegatif geribildirim. önce ne gibi biz dedi, herhangi bir konuda memnun değilseniz, çözüm için bizimle irtibata geçiniz. referans miktarıyaş için uygundurkapüşonlu Leotardkapüşonlu Yelekkapüşonlu hırkaeşarpkulak-flap0-1 yaşındaki9 topları3 topları5 topları2 topları2 topları1-2 yaşındaki10 topları4 topları6 topları2 topları2 topları2-3 yaşındaki11 topları5 topları7 topları3 topları3 topları4-5 yaşındaki12 topları6 topları8 topları3 topları3 toplarıyetişkin  13-14 topları16-17 topları4-5 topları4 topları             öğe Bilgi :         lif Içeriği : 100% Avustralya Yünİplik Ağırlığı Grup : # 5-BULKY AĞıRLıK IPLIKLER (bir gerginlik kare tavsiye edilir)önerilen İğneler Boyutu : el örgü İğneler ABD 7-9
4.5-5.5mm
4.5-inç başına 5 sts
9 inç başına sararmiktar : 1 toplar x 50 grbirim Topu Ağırlık : 50 gr.

Ürün verisi

teknik:
Spun halka
kullanım:
El Örgü
Ürün Tipi:
Harmanlanmış İplik
model:
Boyalı
iplik Türü:
Taranmış
dayanıklılık:
good
tip:
Yün harmanlanmıştır İplik
stil:
El Örgü
bükülme:
good
malzeme:
Yün / Kaşmir
özellik:
Çevre Dostu
düzlük:
good
Model Numarası:
522-yarn
iplik Sayısı:
#5-BULKY WEIGHT YARNS
Son

Kategorideki diğer ürünler