.

.

New
2 Adet 12 V 2 Pin Evrensel Elektronik Ayarlanabilir Frekans Kare LED Yanıp Röle Motosiklet Dönüş Sinyali Hiper Flaş

2 Adet 12 V 2 Pin Evrensel Elektronik Ayarlanabilir Frekans Kare LED Yanıp Röle Motosiklet Dönüş Sinyali Hiper Flaş

₺ 1.99
₺ 3.31

Ürün figürü
Varlıkta

bu müzayede özelliği bu 2-Pin Elektronik LED Flaşör Röle, en motosiklet için çalışır/bisiklet düzeltmek için LED ampuller ilgili dönüş sinyali işık hiper yanıp, düzgün çalışmayabilir sorunları.
bu 2-pin LED flaşör kullanarak, LED ampuller yükleyebilirsiniz için motosiklet/bisiklet için sinyal işıklar çevirin zorunda olmadan yük dirençleri yüklemeniz telleri kesmek ve tamamen LED hızlı yanıp sönen sorunları ortadan kaldırmak.
ayrıca, bu 2-pin Elektronik LED Flaşör da hız ayarlanabilir. bir düz kafa tornavida kullanabilirsiniz ayarlamak için topuzu onun yanıp ayarlamak için alt hızlarda 50c/m 200c/m.
tamamen su geçirmez tasarımıdoğrudan OEM yerine iki-pin flaşördokunarak ihtiyacını ortadan teller yüklemek için yük dirençleriizin için LED ampuller normal blink oranıHonda gibi en Motosikletler için çalışmak, Kawasaki, KTM için, Suzuki için, Yamaha ve birçok diğer markalar gibi iyi
çalışma Gerilimi : 12 VMax Güç : 42 Wyanıp sönen Frekansı : 50 kez/dk için 200 kez/dkanahtarı Güç : 0.02 A 12 A içinçalışma Sıcaklığı : -40 ° C ila + 80 ° Cen değiştirmek için çalışmak 2-pin flaşör
1. How benim parsel izleyebilirsiniz?aşağıdaki web sitesinde parsel izleyebilirsiniz izleme numarasını kullanarak :
2. Ben Ne yapabilirim zaman satın koruma zaman tükeniyor?eğer satın alma koruma zaman tükeniyor, lütfen bize ulaşın ve biz bunu uzatmak için yardımcı olabilir. yani sizin hesabıma para gitmeyecek.
3. herhangi bir gümrük vergisi var Mı?genellikle biz gümrük vergisi önlemek için minimum değer ilan edecek. ama nedeniyle farklı ülkelerde farklı politikalar, orada olabilir gümrük vergi alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir. böylece hakkında sipariş verirken bir mesaj bırakabilir ne kadar değer beyan etmek istiyorum.
4. memnun değilse Ben ne yapabilirim?eğer herhangi bir sorun varsa, bize sözleşme çekinmeyin lütfen ilk önce bir anlaşmazlık açmak.

Ürün verisi

Marka Adı:
Autoleader
Model Adı:
2pin
Harici Test Sertifikasyon:
CE
Ürün Uzunluk:
picture
Ürün Genişlik:
picture
Ürün Yükseklik:
picture
Ürün Ağırlığı:
60g
Malzeme Türü:
plastic
öğe Türü:
Motorcycle Switches
Son

Kategorideki diğer ürünler