.

.

New
Lateks Hood Kırmızı/Siyah Kauçuk Gummi Uzun Boyun Cosplay Fetiş Anatomik Erkek Maske

Lateks Hood Kırmızı/Siyah Kauçuk Gummi Uzun Boyun Cosplay Fetiş Anatomik Erkek Maske

₺ 31.50
₺ 42.00

Ürün figürü
Varlıkta

TAM KAFA VE BOYUN DEĞIŞEN GUMMI LATEKS MASKE
GÖZLERI AÇıK TARZı
(GÖZLERI KAPALı TERCIH EDERSENIZ LÜTFEN BIZE BILDIRIN) özellikler üzerinde zip arka hızlı güvenli çıkarılması için maske. saç kapak ile ekledi sıkıştırma up yapmak kolay.
özellikleri bir uzun boyun hangi kolayca tucks gömlek altında veya lateks takım! rağmen eril stil içinde, herhangi bir cinsiyet tarafından takılabilir ve oturması için şekillenir. yapılabilir kullanarak daha parlak lateks lehçe/parlaklık. MEVCUT BIR BOYUT BOYUTLANDıRMA IÇIN DIYAGRAM BAŞıNıZıN FOTOĞRAFLARı GÖRMEK TAM olarak AYNı BOYUTTA OLMASı GEREKMEZ.
KAPUT OLACAK SıKı Oturması IÇIN ÖLÇÜMLER BOYUTLANDıRMA YAKıN OLANLAR.
KAPUT STREÇ SAĞLAR. giyen genel lateks giysi dar olacak şekilde tasarlanmıştır. bu nedenle onlar yardımı olmadan koymak zor olabilir bir yağlayıcı. 3 ana hazırlama yöntemleri vardır için lateks catsuit giyen.
(1) Hafifçe toz içini konfeksiyon koyarak önce talk ile, çünkü kaçak talk ve toz kauçuk karşı çok görünür olduğunu.
(2) gibi bir silikon bazlı kayganlaştırıcı Kullanın " Eros Bodyglide " veya " Eros Kült Giyinme yardım ". konfeksiyon içine ince bir kaplama uygulamak ve cildinize gerekirse.
(3) bir üçüncü yöntem azaltılması veya ortadan kaldırarak yüksek sürtünme lateks zaman soyunma chlorinate kauçuk etmektir.
kauçuk ile işaretlenmiş veya yırtılmış kolayca tırnaklarını varsa giysi üzerindeki aşırı kuvvet çekerek zaman kullanılır. giysi iyi yağlanmış veya talced olduğunu emin olun. ayrıca hafif pamuklu eldiven bir çift giymek isteyen herhangi bir zarar görmemesi için
tutarken lateks çıplak ellerle temas önce emin onlar temiz senin giysi ile. kauçuk eğer kalıcı kahverengi lekeli olabilir farkında olun temas ile bakır, pirinç veya bronz bakır sikkeler ile-özen
uçucu yağlar için lateks maruz asla
için giysi maruz asla kauçuk yanıklar gibi çıplak alev ve yangın parlatma
sizin giysi unshined size teslim edilmiştir.

Ürün verisi

renk:
Siyah, Kırmızı
boyut:
One Size
özel Kullanım:
Kostümler
Cinsel Düşündüren:
Hayır
Marka Adı:
LarpGears
malzeme:
Lateks
Müstehcen Resim:
Hayır
tema:
fetish
Material:
100% natural latex
Size:
adult size
Thickness:
0.8mm
Color:
Same as model photo
Processing:
Dipped by mould, cut holes
Son

Kategorideki diğer ürünler