.

.

New
Ateş 6 inç Dome Portu ile Su Geçirmez case GoPro Hero 3 + 4

Ateş 6 inç Dome Portu ile Su Geçirmez case GoPro Hero 3 + 4

₺ 45.12
₺ 48.00

Ürün figürü
Varlıkta

ABS/PC Malzeme emin kılar kubbe çok sağlam. bu kolayca değil çizilebilir için günlük kullanım. su geçirmez muhafaza kendi kilit düğmesi vardır, ve ekstra bir kilit vardır dışında muhafaza için çift anti-sızıntı için güvenli. GOPRO HERO 4 ILE MÜKEMMEL MAÇ, 3 +, orijinal Go Pro kubbe için tasarlanmıştır, ve konut Go Pro Hero 3 + ile iyi uyuyor, LCD Bacpac OLMADAN 4 Gümüş ve Siyah versiyonu. İNANıLMAZ SUALTı ÇEKIM DENEYIMI ÜZERINDE 1/2-1/2 ILE/SU ALTıNDA GÖRÜNÜMÜ. bu Dome Lens ile Go Pro için Kapak, alabilir üzerinde inanılmaz bir görünüm/aşağıda su hattı ile olmayan bozuk videoları veya resimleri. biz de seçtiğiniz için PARASOLEY sürümü ile bir kubbe port hangi can normal yansıması önlemek dome port. ABS/PC Malzeme emin kılar kubbe çok sağlam. bu kolayca değil çizilebilir için günlük kullanım.
su geçirmez muhafaza kendi kilit düğmesi vardır, ve ekstra bir kilit vardır dışında muhafaza için çift anti-sızıntı için güvenli.
GOPRO HERO 4 ILE MÜKEMMEL MAÇ, 3 +, orijinal Go Pro kubbe için tasarlanmıştır, ve konut Go Pro Hero 3 + ile iyi uyuyor, LCD Bacpac OLMADAN 4 Gümüş ve Siyah versiyonu.
İNANıLMAZ SUALTı ÇEKIM DENEYIMI ÜZERINDE 1/2-1/2 ILE/SU ALTıNDA GÖRÜNÜMÜ. bu Dome Lens ile Go Pro için Kapak, alabilir üzerinde inanılmaz bir görünüm/aşağıda su hattı ile olmayan bozuk videoları veya resimleri.
biz de bir kubbe ile liman LENS HOOD sürüm seçtiğiniz için normal dome yansıması önleyebilirsiniz liman.
EL KAVRAMA ESNEKLIĞI SUNUYOR. biz bir el kavrama dome portu ile donatılmış, ve sen özçekim için çekim sualtı kavrama tutun. bu sualtı çekim için daha fazla esneklik ile size sunar.
Go Pro Hero 4/3 + Dome Port olduğunu getiriyor ve size büyük bir ürün görünümleri up-to-aşağı su.
şeffaf kubbe portu ile, suda çekim deneyimi keyfini çıkarabilirsiniz. bunu alabilirsiniz yarım/yarım su veya su içinde toplam görünüm herhangi bir bozulma olmadan.

Ürün verisi

Marka Adı:
FGHGF
Model Numarası:
TCES
tip:
Iskeletler & Çerçeveleri
malzeme:
Alüminyum
Uyumlu Eylem Kamera Marka:
AS DESCRIPTION
Son

Kategorideki diğer ürünler