.

.

New
25 M Otomatik Sulama Dağıtım Boru Sulama Sera Bitki Sulama Atomize Meme Damla Aksesuarları Soğutma Suite

25 M Otomatik Sulama Dağıtım Boru Sulama Sera Bitki Sulama Atomize Meme Damla Aksesuarları Soğutma Suite

₺ 18.36
₺ 25.50

Ürün figürü
Varlıkta

-23.49/piece -23.74/piece -22.67/pieceaçıklama : damla sulama için etkin, kurulumu kolay kalıcı sulama sistemi. uygulayarak çalışır su yavaş yavaş, doğrudan toprak ve bitkiler. bu nedenle, bitkiler bu yararlı araçlar ile doğrudan besin ve nem emebilir. Buy it ve müreffeh bir sahne göreceksiniz!
ana Özellikleri :
-otomatik sulama, eğer bitkiler hakkında endişelenmenize gerek yok evde olsun veya değil
-ayarlanabilir damla aracı, farklı su hacmi sağlayan farklı bitkiler su gereksinimi göre
-hızını damlayan ihtiyacınız olarak ayarlanabilir
-kapalı ve açık tesisleri için uygundur
sıcak Ipuçları : not : içine hortumun bağlı kısmını koyunuz sıcak su önce 10 saniye için montaj basınç gereksinimleri : 25-45 PSI
kurulum sırasında herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen. paket İçeriği : * 1/4 " Boş dağıtım boru (25 Metre)
çok yönlü 1/4 " boş dağıtım boru ana hat in olarak kullanılan olabilir küçük bir damla sulama sistemi veya şube kapalı için 1/2 itibaren " boru için bireysel sulama cihazları ve bitkiler.* 1/4 " Tee boru bağlantı sulama püskürtücü için (25 adet)
1/4 " Dikenli Plastik Tee Boru Bağlantı Sulama Püskürtücü için, fit için 4/7mm iç çaplı hortum tüp ve 6mm sulama püskürtücü.* 1/4 " Boru Hızlı Bağlantı (1 adet)* 1/2 ' '/3/4 ' ' Bahçe Musluk Bağlayıcı (1 adet)
musluk kimin takmak için kullanılan boru iplik dış çapı 21mm olduğunu (G1/2), 26.5mm (G3/4)* atomize meme (25 adet)* uç kapama (1 adet)* Telfon bant (1 adet) Okunması GEREKIR Satın Almadan Önce1, bir Rus alıcı iseniz, sağ alıcının Tam adı doldurunuz (üç parçaları)sipariş için, eğer sipariş önce, sizin paket postane geri dönecektir değilse.ve biz ' ll tam adı olmadan sipariş için herhangi bir iade kabul etmiyoruz.2, öğe Alıcı iseniz bir acil ihtiyaç olamaz 3.

Ürün verisi

Tipi:
Sulama Kitleri
Marka Adı:
AHUYML
malzeme:
Plastik
Model Numarası:
LL-2
Son

Kategorideki diğer ürünler