.

.

New
ZOMEI Profesyonel Tripod Monopod Kamera Tripod Canon Nikon Sony DSLR Ball Başkanı ile daha iyi Q999s Q666 Pro

ZOMEI Profesyonel Tripod Monopod Kamera Tripod Canon Nikon Sony DSLR Ball Başkanı ile daha iyi Q999s Q666 Pro

₺ 67.59
₺ 84.49

Ürün figürü
Varlıkta

ZOMEI Profesyonel Tripod Monopod Kamera Tripod Canon Nikon Sony DSLR Ball Başkanı ile daha iyi Q999s Q666 Pro 1 : Büküm bacak kilitleme, daha uygun bir tripod bacak taşıma vererek. bu tripod monopod kolayca bir içine dönüştürmek olabilir.
2 : 360 Derece Kaydırma Komple Tripodlar : doğru manzaraları kolayca mezun kaydırma ölçeği kullanılarak düzenledi doğru görüntü için hizalama.
3 : ZOMEI Gömme Merkezi-Sütun üzerinde Kanca ' ın komple tripodlar : Bir yaylı gömme kanca, alt bulunan merkez-sütun, ek ağırlık asmak için izin verir artan istikrar için tripod merkezini itibaren. ayrı Baş ve Pan Kilidi : bireysel kafa gerginlik ve yardımcı yanı sıra pan kilit kilit topuzu sağ ayarı yapmak.
4 : Hassas Eşleşti Ball head üzerinde bu Komple Tripodlar : Evrensel topu kafa kolu ile güvenli klibi, çift güvence kamera kaza bırakarak gelen. çift eylem ağır ballhead ile uyumlu quick release plaka. İntegral Kabarcık Seviyesi : eşitsiz tavalar ve baş önlemek için hareketleri ayarı Sağlar. üçayak bacaklar 180 derece ters ve geri katlanmış olabilir hemen her yerde taşınabilecek kadar küçük hale.
5 : Bu komple tripodlar ile geliyor Dört Bölümler Merkezi Sütun : Olsun ihtiyacınız yüksekliği ve nihai yönlülük. büküm Kilit Anti-Rotasyon Sistemi ile Bacaklar. Komple Tripodlar bacakları 180 ° ters ve geri katlanmış olabilir veren bir kompakt boyutu 20 " katlandığında henüz 60.2 " genişletilmiş zaman, ağırlığında 3.7 £ ve £ 33 kadar destekleyebilir.
ZOMEI Komple Tripodlar Özellikleri içine dönüştürür bir tam boyutu 55 " monopod vidalama ile birlikte çıkarılabilir merkezi sütun ve tripod bacak.
iki bacak açısı pozisyonları üzerinde esneklik sağlamak ve sıkışık kesimlerde çekim etkinleştirmek veya düzensiz yüzey alanları.
büküm kilit bacaklar Büküm kilit anti-rotasyon sistemi ile bacaklar, lastik kilitleme sapları ile eşleştirilmiş etkinleştirin hızlı ve fumble-ücretsiz set-up artı hava ve toz direnci.

Ürün verisi

renk:
Siyah
paket:
Evet
tip:
Profesyonel Tripod
Max Extened Uzunluk (mm):
1530
Katlanmış Uzunluk ( mm ):
350
Model Numarası:
Q666
kullanım:
video kamera
Marka Adı:
Zomei
malzeme:
Alüminyum
Ağırlık (g ):
1500
Use:
Digital Camera
Son

Kategorideki diğer ürünler