.

.

New
Kyunovia Austen Korunmuş Taze Çiçek Gül Çiçek Sevgililer Hediye Severler ve Arkadaşlar ve Ebeveynler için Kurutulmuş Çiçek KY98

Kyunovia Austen Korunmuş Taze Çiçek Gül Çiçek Sevgililer Hediye Severler ve Arkadaşlar ve Ebeveynler için Kurutulmuş Çiçek KY98

₺ 40.92
₺ 74.40

Ürün figürü
Varlıkta

-80.07/piece  öğe : Kyunovia Austen Korunmuş Taze Çiçek Gül Çiçek Sevgililer Hediye Severler ve Arkadaşlar ve Ebeveynler için Kurutulmuş Çiçek KY98............................. .......................malzemeler : yüksek kalite ile Korunmuş Çiçek Cam kapak yapılmış ve Katı Ahşap Taban........................................................boyutları : çapı yaklaşık 10 CM, yükseklik yaklaşık 12 CM.....................................................paket Içerir : 1 parça seçilen stil of.....................................................stilleri : resimleri göstermek gibi 5 stilleri mevcuttur.....................................................kullanımları : bu kesinlikle için tatlı hediye Doğum Günü, sevgililer Günü, Noel, Yeni Yıl ve böylece! Özel gün için hazır olsun!de geçerlidir merkezi dekorasyon, fotoğraf, sahne, lüks oteller, kahve dükkanları ve havuzları ve eğlence merkezi böylece.. 
nekorunmuş çiçekler?korunmuş çiçekler ve yeşillik doğal flo vardırwers ve yeşiller edilmiş bir devrimci tec ile işlenmişhnology korumak için onların tazegörünüm fveya birkaç ay veya hatta yıllar. zor onların güzellik ve yumuşak hassas görünüm yapar bizim kesim çiçekler arasında ayrım ve taze bir görünüm ürünleri.
koruma süreci vardır kullanılan maddelerin toksik olmayan, aşındırıcı olmayan, olmayan kanserojen, patlayıcı olmayan ve non-kimyasal reaktif. çözümler ve renklendiriciler gıda kullanılan aynıdır, tıbbi ve tekstil üretim; orada için, onlar herhangi bir sağlık veya çevresel risk temsil etmemektedir.
      ödeme1. Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.

Ürün verisi

Marka Adı:
Kyunovia
fırsat:
parti
Model Numarası:
KY98
Tipi:
Gül
stil:
Çiçek
malzeme:
Cam
Çiçek Tarzı:
Çiçek Kafa
sınıflandırma:
Kuru Çiçekler
Usages:
Sweet gift for Birthday,Valentine's Day,Christmas,New Year and so on
Features:
Made of Preserved Fresh Flower,lasting up to 3 years!
Son

Kategorideki diğer ürünler